Noi Bahçe

Sadece Badem Değil, İyi Yaşam Felsefesi!

Şu Hayatta Herkesin Bir Bahçesi Olmalı.

Hepimizi doğaya dönmeye davet eden, daha sağlıklı beslenmeye teşvik eden, tabiatın güzellik ve lezzetleri ile yaşamımızı tazeleyen bir bahçe... Noi Bahçe'yi kendi şehirde ancak aklı doğada olanlar için yarattık. Dünyanın en iyi besinini yıllar boyu emek verip büyüttüğümüz ağaçlarımızdan tek tek topladık; Ege'nin en özel çiğ bademini size ulaştırmak için doğal haliyle paketledik.


İşte karşınızda Noi Ege Bademi.
Bahçeden şehre uzanan yeni bir kültür.

Noi ile Ege Bademi Farkı

Ege güneşi altında, bu coğrafyanın tertemiz yağmur suları ile büyüyen Noi Çiğ Badem'in farkı, sadece eşsiz tadında değil.

Noi'nin arkasında, bahçede bizzat çalışan, ağaçlara çocukları gibi bakan bir ailenin emeği var. Ekimden sulamaya, korumadan paketlemeye sağllığımızı tehdit eden tüm kimyasal süreçlerden kaçınan, iyi tarıma inanan, doğalı korumak için ilave emek harcayan ve yatırım yapan Noi Bahçe Felsefesi gerçekte oldukça basit. Kendin yemeyeceğin hiçbir ürünü, başkaları ile paylaşma.Biz her gün Noi Ege Bademi yiyoruz.

Ve mahsülümüzü sizinle paylaşıyoruz.

Noizm

Noi bir bahçedir. Ve bu bahçede Ege Bademi yetişir. Çiğ Bademimizin tadı da aroması da benzersizdir. Fakat hepsinin ötesinde, Noi bir yaşam felsefesidir. Hatta biz buna Noizm, kendimize de bademlerimizi paylaştığımız dostlarımıza da Noist deriz.

Noist doğaseverdir ve her şeyden önce. Şehirlidir ancak sağlıklı beslenir. Fırsat buldukça doğaya kaçar. Ayağı toprakta, vücudu denizdedir.

İyi düşünür, Hayata olumlu bakar. Kendine bakmayı da ihmal etmez. Doğaya teslim olur, hareketi ve egzersizi sever. Bu dünyada Noi Ege Bademi... İyi yaşamak için küçük bir araç ve hatırlatıcıdır. Keyfini çıkarın